Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Az Outlook programot Microsof...

"Az Outlook programot Microsoft Exchange-kiszolgálóhoz, illetve internetes vagy más e-mail kiszolgálóhoz való csatlakozásra állíthatja be. Szeretne e-mail fiókot beállítani?" Itt mire menjek rá?

Figyelt kérdés

Be lehet később is hozzá e-mailt állítani?

Elvileg a freemailes emailcímemre küldtek egy táblázatot, de outlook-ban akarja megnyitni. A freemailembe még be vagyok lépve, hogyan tovább?

Megnyitja úgyis, ha nem állítok be e-mailt hozzá, később még vissza lehet térni ehhez? Akkor is meg tudja mutatni nekem a fájlt?


Kell még valamit beállítani, pl e-mailcímet, felhasználóifiókot, hogy meg tudjam ezt az e-mailt nézni? Amit egy Outlook-os linkkel küldtek?


Előre is köszönöm.



2022. júl. 15. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:

Nincs még Outlook-fiókom, a freemailes ímélcímemben kaptam egy linket,hogy menjek rá. Hivatalos cég, tehát az oké. A fájl kiterjesztése "ics"


tehát:


.ics

2022. júl. 15. 17:15
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy amíg nem jön válasz,addig bezárom. Most ezt írta ki:



"A Microsoft Office Outlook 2007 még nincs teljes mértékben konfigurálva ezen a számítógépen. Biztosan kilép a varázslóból?"

2022. júl. 15. 17:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Kiléptem az e-mailből is,meg a varázslóból is.
2022. júl. 15. 17:38
 4/8 A kérdező kommentje:
(De még várom a válaszokat. )
2022. júl. 15. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Azért az Outlookhoz társítja, mert annak van beépített naptára, és az .ics egy naptárformátumú fájl. Eléggé szétszórtad a problémát (legalább 3 kérdésbe), szerintem a másik két kérdésnél leírtam mit tudsz csinálni.


Az, hogy valaki .ics formátumban küld táblázatot, azért kicsit gyanús. Hacsak nem valami határidő-naplószerű dolog és a táblázat a naptárat jelentené. Táblázatot Excelben (.xlsx) formában szoktak szerkeszteni és küldeni, esetleg még Wordben (.docx).

2022. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor még nem kerestem rá, és nem láttam ,hogy naptár; a táblázatot azt akkor írtam; ilyen kicsi ikonban egy táblázatos -szerű látszik; és a naptáraknak is táblázatosszerű a kinézete, elrendezése. Csak alapból még nem tudtam, hogy az a táblázat konkrétan egy naptár; mert én még sose láttam "ics"-fájlt ezelőtt. :) Köszi. :)
2022. júl. 15. 19:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Tesómnak átküldtem az ics fájlt, megnyitotta nekem gmailben, köszönöm a válaszokat. ♥ ♥
2022. júl. 16. 21:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja itt asszem csak egy válasz volt, most így hirtelen átfutva; akkor azt köszönöm, de szal minden választ köszönök. Annyi info volt benne, ami az emailben is már le van írva. (az kevés, ennek majd utána kell kérdezzek. )
2022. júl. 16. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!