Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Itt már eleve létező e-mailcím...

Itt már eleve létező e-mailcímet kell megadni, vagy újat hoz létre ezáltal?

Figyelt kérdés

Vagy inkább csinálnék egy vadi újat a gmailben vagy a freemailben, hogy az Outlook ne konkrétan azokhoz férjen hozzá. És ha egy vadi új címet írok oda, akkor elfogadja, vagy az Outlook létre akar hozni egy újat?



Szürke ablak

felsőbb, világosabb sávja:

Automatikus fiókbeállítás

Ha a Tovább gombra kattint, a program kapcsolódik az e-mail kiszolgálóhoz, és beállítja az internetszolgáltatói fiókot vagy Microsoft Exchange-kiszolgálófiókot.


Sötétebb szürke sávja:

Név ---kitölthető fehér csík

alatta egy Példanév

alatta

E-mail cím: kitölthető fehér csík

alatta

Jelszó

Jelszó megerősítése

alatta Írja be az internetszolgáltatótól kapott jelszót

lejjebb szünettel:

pipálható négyszög, mellette: Kiszolgálóbeállítások vagy további kiszolgálótípusok kézi megadása

sötétszürke csík, alatta vissza, tovább, mégse



Outlook van megnyitva, ott kaptam egy ics -fájlt; már tudom, hogy az egy ilyen naptáras. Interjúra megyek majd állásra.


Szóval az Outlook akar itt így létrehozni nekem egy e-mailcímet, vagy egy már meglévőt akarja, hogy adjak meg neki, és akkor ahhoz Outlookból mindig hozzá fogok férni, és ott is kijelzi majd pl a Gmail-os leveleimet ? Mert akkor újat csinálok, de pl a Gmail vagy Freemail oldalán kell létrehozni, vagy itt akarja az Outlook által az újat?


Ha arra megyek rá, hogy nem akarok ilyet, ilyen csatlakozást:

"Az Outlook programot Microsoft Exchange-kiszolgálóhoz, illetve internetes vagy más e-mail kiszolgálóhoz való csatlakozásra állíthatja be. Szeretne e-mail fiókot beállítani?"

akkor is meg tudom nyitni az adott fájlt?

És akkor már végleg hozzákapcsolódik, hozzáférhet az Outlook is a freemailfiókomhoz, amire kaptam az ics-fájlt?


Mit kéne csináljak, hogy megnézhessem az ics-fájlt?


Melyik a legjobb döntés?Mi fog történni, ha létező, és mi, ha nemlétező e-mailcímet állítok be,és mi, ha kihagyom a lépést,és arra megyek rá,hogy nem állítok be e-mailfiókot.De ugye nem vesződik el a fájl?Előre is köszi.



2022. júl. 15. 19:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Valamint, ha másik emailcímet állítok be oda, akkor nem is fogja nekem kijelezni azt ,amit a Freemail-es emailcímemre küldtek; mert ugye nem az lesz beállítva; hanem egy másik cím, ahova nem küldték el azt?
2022. júl. 15. 19:21
 2/21 A kérdező kommentje:

És , ha másik címhez állítom be a kapcsolást, csatlakozást; akkor már azzal a címemmel, amelyikről az ics -fájl jött; akkor már nem is fogok tudni más címmel az Outlookba belépni, tehát pl ezzel a freemailessel ,amire küldték ezt, amit meg kéne nézni?


[Amúgy "A Microsoft Office Outlook 2007 még nincs teljes mértékben konfigurálva ezen a számítógépen. Biztosan kilép a varázslóból?" Ehhez kell majd CD? ]

2022. júl. 15. 19:25
 3/21 anonim ***** válasza:

Fájl/fiók hozzáadása - ezzel meglévő e-mail címet tudsz felvenni, hogy a program beolvassa azok tartalmát (kicsit megtévesztő hogy Outlook logó van az ablakon, de bármilyen más szolgáltató fiókját felveheted). Ha több különböző fiókodat adod hozzá ezzel a módszerrel, akkor egymás alatt listázva fogja őket, és egy felületen kezelheted az összes bejelentkezésed levelezését.

Ugyanitt írja, hogy ha nincs e-mail fiókod, létrehozhatsz egyet - nyilván akkor lesz egy újabb e-mail címed ami még semmivel nincs kapcsolatban, mert frissen hozod létre.

2022. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Okés,szóval akkor megadom azt neki, amelyikre a fájl érkezett.

Köszi.

És akkor később még gondolom,van lehetőség akkor bővíteni, hogy akkor új v plusz (akár régi másik) fiók hozzáadása.

2022. júl. 15. 19:52
 5/21 A kérdező kommentje:

És amúgy törlésére is van lehetőség a hozzáadáson kívül?

Csak mert megnézném,mit küldtek, és akkor kitörölném a fiókot valahogy csak az Outlook rendszeréből; hogy miután kiléptem az Outlookból, a Freemailemhez már semmiképp ne férjen hozzá; mert akkor ezek, gondolom, kapcsolatban,összekapcsolódva maradnának.

2022. júl. 15. 19:53
 6/21 anonim ***** válasza:
Ugyanitt a fájl/fiók hozzáadásával új fiókokat fel lehet venni.
2022. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És levenni is, ugye? :):)
2022. júl. 15. 19:58
 8/21 A kérdező kommentje:

És mit akar azzal, hogy


"Írja be az internetszolgáltatótól kapott jelszót" ? Kapni kéne valahonnan egyet, vagy ez saját, kitalálhatok bármi újat is? Vagy ide a Vodás/UPC-s kell neki valamelyik?

2022. júl. 15. 20:03
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem használom az Outlookot, de nyilván amit felvettél azt törölni is lehet. Meg kell nézni a fiókbeállításokat.
2022. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
És mi történik, ha most nem társítok hozzá semmit, hanem, csak rámegyek, hogy nem csatlakoztatok hozzá? Később még tudok társítani hozzá?
2022. júl. 15. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!