Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért olcsóbb némelyik termékk...

Miért olcsóbb némelyik termékkulcsot árusító oldal?

Figyelt kérdés
Mint pl. a g2a.com vagy a gamager.hu? Nem csak játékkódokat árusító oldalaknál tapasztaltam ezt. Több negatív vélemény említi a használt termékkulcs hibaüzenetet. Tulajdonképpen használt szoftvereket árusítanak?
2022. júl. 17. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Abban az értelemben "használt", hogy másodkézből veszed a hivatalos kereskedő helyett. Használt nem lehet, mert ha egy kulcsot aktiválnak és felhasználják, többször nem aktiválható be. Ezek az újraértékesített kulcsok ezért megvásárolt, de még nem fel nem használt kulcsokat jelentenek.


A buktató pedig az benne, hogy a szürkepiaci oldalak nem szűrik megfelelően a kulcsok forrását. Dobozos példányból kilopott majd újracsomagolt kódot is el lehet adni, vagy lopott bankkártyával pénzmosási célból árusított kulcsokat is el lehet ezeken adni. Ha eladják a dobozos játékot és a tulaja látja hogy a kulcsot már felhasználták, akkor ír a supportnak egy üzenetet, mellékeli a vásárlási igazolását és generálnak neki egy új kulcsot miközben a tiédet bevonják. Így hiába fizettél a játékért, végül el fogják tőled venni, mert ilyenkor törlődik a könyvtáradból.

2022. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Furcsa de én is azt tapasztaltam hogy a Auchanban harmad annyiba kerül a kifli mint a látványpékségben. Vajon miért?
2022. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 Köszi.

2 furcsa, ahogy mondod. Én n meg azt tapasztaltam, hogy a gyakorikerdesek.hu ritkábban ad megfelelő válaszokat, mint az urológusom. Vajon miért.

2022. júl. 17. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Allkeyshop-op esd meg ez pont arra szolgál hogy listázza az oldalak árait.
2022. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3# mert túl sokat jársz urológushoz.
2022. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!