Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal és milyen...

Milyen programmal és milyen formátumban vegyem át a DVD-t?

Figyelt kérdés
Van egy film DVD-m és átszeretném venni másik DVD-re. Találtam is rá programokat és meg is csináltam AVI formátumban de betettem több DVD lejátszóba és hang van de kép nincs. Pedig mikor készlett leellenőriztem és a gépemen volt hang is meg kép is. Akkor mi lehetett a gond? Tudnátok ebben segíteni?

2022. júl. 18. 15:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Jó öreg DVDShrink.

[link]

lesz egy másik DVD-d. Gyorsabb megoldás, mint avi-ba konvertálni. Azért nincs kép, mert nem választottál megfelelő kodeket. DVD esetén ez nem áll fen, mert minden lejátszó felismeri. A gépeden volt kodek.

Ha LED tv is cél, akkor úgy mentsd, hogy ne legyen menüje, hanem egyből induljon a főfilm, akkor tv is eljátssza a DVD-t, USB-n át.

2022. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 P.O.C. ***** válasza:
100%

De minek konvertálod át avi -ba? Én meghagynám az eredeti formátumba DVD, azt kezeli az összes lejátszó, a legrégebbeik is.


Sima lemezmásolás és csókolom. Ha másolásvédett, akkor meg a RedFox AnyDVD -t is futtatsz a háttérben.

2022. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sima másolás nem működik? Milyen író programod van?
2022. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Igen, úgy lett volna a legjobb hogy sima másolás, csak olyan opció nem volt a programban. Nero-val szoktam írni a lemezeket, az átvételhez meg egy "Xilisoft DVD Ripper Ultimate SE" nevű programot szedtem le (ncoreon ennek volt a legtöbb letöltése). Szóval én is úgy csinálnám hogy nem konvertálom át semmibe hanem a dvd formátumot veszem át és újra kiírom
2022. júl. 18. 16:22
 5/37 P.O.C. ***** válasza:
100%
Pedig van DVD másolás a Nero -ban: [link]
2022. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
És azt nem csak akkor lehet használni ha két DVD lejátszó van a számítógépben?
2022. júl. 18. 16:27
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, merevlemezre bemásoltatod a programmal egy fájlként aztán kiírod.

CD Burner XP is tud ilyet, például iso-ba bemásoltatod a lemezt és visszaírod.

Fontos, hogy nem az "adatlemez írása" opciót kell választani és nem adatként kell kiírni a .iso fájlt, mert akkor nem fogja semmi felismerni DVD-filmként.

2022. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 P.O.C. ***** válasza:
100%
Nem. Ha egy író van, az csinálja, hogy előbb DVD képet csinál a vinyóra a forráslemezről, majd az felírja az üresre miután kicserélted. AZ egész a háttérben zajlik, téged csak arra kér cseréld ki a lemezt.
2022. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
2022. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha a célnak is ua.-t a DVD írót adod meg,

automatikusan bemásolja a gépbe, majd kilöki

a DVD-t és kéri az üres lemezt.

2022. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!