Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van alaplap tesztelő program?

Gipsz Jakab24 kérdése:

Van alaplap tesztelő program?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Állandóan lefagy a gépem és elsötétül a kép. teszteltem a memóriát, a videokártyát, a vinyót, a procit, plussz ezeknek a hőmérsékletét. Minden rendben van. már csak az alaplap maradt és kéne valami olyan progi amivel kideríthetném h mennyire stabil a lap. van ilyen?

(eddig everesttel, hdd sentinellel, pc mark-al teszteltem a hardvereket) Ha van ilyen progi a használatát is leírhatnátok nagy vonalakban. Köszönöm.


2010. szept. 21. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább a tápra gyanakodnék. Az szokott ilyen dolgokat művelni.
2010. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azt a "programot" számítástechnikai szervíz-műszerésznek nevezik.

a szaküzletekben szervízekben megtalálható, sajna a NET- ről nem tölthető le...

2010. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Laptopról van szó. akksinál is meg hálózatnál is csinálja. Van rajta garancia és vissza is viszem amint tudom nagyjából a baját de nem akarom hogy 2 hónapig rajta üljenek.
2010. szept. 21. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába mondod hogy ez meg ez a gond, a szervizben akkor is elfognak vele szöszmötölni.
2010. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!