Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Youtuberól melyik programmal...

Youtuberól melyik programmal tudok leszedni zenéket?

Figyelt kérdés
Régen volt egy weboldal, oda beillesztettem a linket és meg is voltam vele. Van még ilyen?

2022. júl. 20. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Youtube to mp3 - ra keress rá.


Az első 3 találat 99%-ban működik.

2022. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van egy nagyon egyszerű YouTube letöltő. Tud zenét is, és videót is letölteni. Ezt úgy tudod elérni, hogy egy adott YouTube videó linkjéből töröld ki az "ube" részt. Tehát, úgy néz ki a dolog, hogy:

hátétépées://yout.com/watch?v=a videó azonosító. Ezen az oldalon ki tudod választani, hogy Mp3, vagy MP4-et akarsz letölteni.

2022. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

[link]

Ide beilleszted a youtube video url-jét, átkonvertálja mp3-ba, utána letöltöd.

2022. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ytmp3.cc vagy én régen használtam a loader.to-t is
2022. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Egyszerűen a linkben a Youtube.com - nál a pont elé beírod, hogy pp Tehát így nézett ki például a link:

https://www.youtube.com/watch?v=4kHl4FoK1Ys

Aztán így néz ki

[link]

Pár másodperc alatt letölti....de működik még ss-el is.. Számtalan a variáció

2022. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2022. júl. 21. 23:02
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
Vagy ha programmal szeretnéd, akkor a ClipGrab.
2022. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én meguntam már a sok online letöltőt, hol működik, hol nem, nincsenek opciók, a desktop letöltős appok túl gyanúsak, úgyhogy én inkább megvettem a licenszet a 4k youtube downloaderhez, évek óta azzal töltök mindent, nagyon frankó cucc, csak a copyrightos zenéket nem nagyon akarja letölteni (főleg ha német kiadó töltötte fel). Azt meg a "dvd videosoft" letöltője letudja tölteni, csak a free verzió nagyon limitált, ott is inkább megvettem a licenszet, habár +10 euróval lehúzott mert 40-et mondott és 50 lett belőle :D


De legalább így mindig jönnek frissítések a programhoz, mert ugyan nCore-ról le lehet tölteni crackelt verziókat, de akkor nincs frissítés.


Döntse el mindenki maga neki mennyit ér meg :D

2022. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!