Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 vagy Ubuntu melyik...

Windows7 vagy Ubuntu melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 21:46
1 2
 11/19 P.O.C. ***** válasza:

- Aki csóró, viszont becsületes az Linux -ot használ.

- Aki szintén csóró, viszont vastagon lesz@rja, hogy nem eredeti szoftvereket használ, annak a gépén Windows van.


- Aki tehetősebb, az Windows -t használ. Mert türelmetlen, és nem akar heveny agyvérzést kapni, a Linux nehézkes használata, konfigurálása és silány terméktámogatása miatt.


- Aki még tehetősebb az általában sznob, és emiatt MAC -et használ, mert a többi sznob -nak is olyan van. :P


Lehet hurrogni... :D

2010. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
MAC
2010. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

MACból is van tört... Illegális IBM PCre rakni de "ki nem sz@rja le"?

Az már más téma, hogy az IBM PCk a kanyarba sincsenek a MACekhez képest... Első kőrben lehal egy mai IBM PC ha Mac OS-t raksz rá. Nézted már csak az asztalt? Az már nem is Grafika amit egy mac ad hanem mágia!


Amúgy MAC és UBI alá is vannak emulátorok így az WIN cuccaidat is tudod majd használni.

2010. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves MAC esek, pl az imac is ugyan azokból az alaktrészekből állnak, mint az ibm pc... intel, nvidia :)
2010. okt. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez oké... De eleve más alapra készülnek...

Fel tudsz húzni tégla házat is meg vályogházat is.

Az Nvidia is tud IMB PC-re dolgozni és MAC -ra is dolgozni.

Számítógép mind a kettő de a hasonlóságok sora ezzel véget is ér.

2010. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Ez jó!

Mindenki leszól mindenkit!Ahelyett, hogy segítenétek egymást.

Az op. rendszer igény és pénz kérdése is.Nekem is van legális xp-m home és prof. is a cég miatt!.Van win 7-em is ami szintén legális.Viszont nem zárkózom el az új dolgoktól.úgy kb. 2-3 éve már telepítettem ubuntut az egyik gépemre de aztán valahogy még netet sem csiholtam rá.

Akkor!Ma pedig lelkes ubuntu használó vagyok és nem bántam meg.Mac-et nem próbáltam de ahogy hallom nem rossz csak a hozzá való gép ára borsos és szerintem nem áll ár/érték arányban.Plusz aki nem tud angolul annak küzdelem a mac os.

Másrészt pedig tele van a net azzal, hogy milyen szar a gépeik szervízhálózata Mo.-n.

Az ubuntu pedig úgy ahogy telepíted mindenféle sallang nélkül is használható netre, filmezésre, szövegszerkesztésre, zenehallgatásra és nem döglik bele a proci.Nem is beszélve arról, hogy minden hardveremet felismerte egy nyikkanás nélkül így elfelejtrhettem a printer, digit.fényk, telefon, monitor,navi driverét!

Ezeket telepíteni win alatt a sok újraindítással kb 3-4 óra.Az ubuntut meg felraktam 25 perc alatt és 5 perc múlva a digit.fényk-ről leszedett képet printeltem!

Nekem ezért tetszik!

2010. okt. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ubuntu 10.10. Verhetetlen.
2010. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
windows 7-et használtam, ubuntut használok. ezek csak operációs rendszerek, nem kell belőle hitvitát csinálni.
2010. nov. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
windows 7
2012. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!