Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Törölt képek visszaszerzése?...

Törölt képek visszaszerzése? Van rá bármi ötlet? App?

Figyelt kérdés
IOS, “Nemrég törölt” albumomat töröltem ki, majd utólag rájöttem ,h volt ott vagy 10 kép ami nagyon fontos nekem. Előre is köszönök bármilyen tippet ,h viszont lássam a videókat és képeket. Tényleg nagyon nagyon fontosak nekem!!

2022. júl. 27. 02:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui: Nem voltak feltöltve iCloud-ra a fényképek
2022. júl. 27. 02:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem volt régebben iTunes vagy iCloud backup? Mert végsősoron a biztonsági mentés visszaállításával (ha a képeket is tartalmazta) hátha menthető, de ha nem tartalmazza akkor nem szabad visszaállítani.

App Store: valami "photo recovery" alkalmazás hátha tudna segíteni. Bár ilyenkor az eszközt annyira nem ajánlatos használni pláne app-ot telepíteni nem.

Ha törlöd a képeket, nem teszi "ideiglenesen" valahova a "végleges törlésig"?


Tapasztalatom nincs vele, de:

[link]

2022. júl. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt van néhány megoldás: [link]

Ha nincs biztonsági mentés a telefontól a számígépen, akkor neked a legutolsó kell. Aztán vagy sikerül, vagy nem.

2022. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!