Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tegyem vissza a hangot a...

Hogy tegyem vissza a hangot a gépre?

Figyelt kérdés
Elszúrtam egy szelektálást, így mikor helyet akartam csinálni a C:/ meghajtón, véletlen letöröltem egy hangokért felelős szoftvert, és most a gépem nem játszik le semmilyen hangot, pedig jó a headsetem. Milyen címszó alatt kereshetek ilyen szoftvereket, mert csak hangszerkesztő programokat találtam?... :S Tudom, hogy van már ilyen kérdés, de ott nincs számomra hasznos válasz, mivel nem találom az XP teleptő CD-t...
2010. szept. 22. 15:14
 1/3 A kérdező kommentje:
tárgytalan, megvan! [link]
2010. szept. 22. 15:27
 2/3 anonim ***** válasza:
megnézed az alaplapod tipusát meg a videokarinak a tipusát és letöltöd a netröl a szoftverét minda 2 nek
2010. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mégsem tárgytalan, a progi megvan, de a hang nem :( minden hangosra van beállítva, nemtom, miért nem szól :(
2010. szept. 22. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!