Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows7 nem szereti az...

Gipsz Jakab24 kérdése:

A windows7 nem szereti az IDE-módot?

Figyelt kérdés

BIOS-ba átállítottam az AHCI módot IDE módra mert először XP-t akartam telepíteni, de az nem vált be és felraktam rá a Windows 7-et csakhogy elfelejtettem visszaállítani a módot szal maradt IDE-n. Tök jól megy minden amúgy de időnként megfagy a gép, ami sötét képernyővel jár. Pedig le se terhelem, csak netezek. Okozhatja ezt a problémát az IDE mód jelenléte? (amugy zsír új laptopról van szó) Előfordult másnál is ez a jelenség?


(Ha visszaállítom AHCI-ra el sem indul a win7.)


2010. szept. 22. 15:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kopmlikáltabb a probléma. Most nézem hogy a VGA driverem feltelepít egy SATA AHCI drivert is. Lehet hogy mivel IDE módban használtam ez inkompatibilitáshoz vezetett. Újraraktam a win 7et, remélem ez volt a gond. De kiváncsi lennék tapasztalt-e már valaki hasonlót.
2010. szept. 22. 16:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nekem IDE módban nagyon instabil. Ha átváltok AHCI-re akkor normálisan üzemel. De ez deszkától/laptoptól is függ.
2010. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
feltettem újra a win7-et ahci módban de így is fagy. asszem visszaviszem a bótba.
2010. szept. 22. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!