Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MIért nem tudok játszani...

MIért nem tudok játszani Counter Strike 1.6-al neten?

Figyelt kérdés

Belépek a játékba, rámegyek a Find server-re. Bejön néhány szerver. Amikor kiválasztok egyet, vagy egyből nem enged fel, vagy néhány másodpercre fellépek, de aztán rögtön ledob, és néha kiírja még azt is, hogy valami baj van a ping-gel,próbáljam később. Persze később sem jó.

Ui.: nem igazán értek ehhez, szóval, ha tudjátok mi van vele, egyszerűen, lépésről-lépésre írjátok le!

Kösz a segítséget!


2010. szept. 22. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Boltban vásároltad?
2010. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Dehogy.

Ugyan már...:D

2010. szept. 22. 16:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem is fogsz tudni játszani...
2010. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

-.-

Akkor mások (akik szintén torrentről szedték le) miért tudnak? Náluk van a Szent Grál, vagy mi?

2010. szept. 22. 16:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Ők is csak tört szervereken tudnak játszani.
2010. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem is tört CS-m van és megy neten is..

mondjuk pingnél azis számít h te egy kanadai szerverre csatlakozol vagy egy közeli szeróhoz

egyébként mikor rámész egy szeróra tölti?

ja am neten lehet sok szervert találni,ezekre úgy tudsz csatlakozni hogy kimásolod az IP-t és konzolba beírod connect és ide bemásolod az IP-t vagy a favoritokhoz hozzáadod..

2010. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hali :)

amik alapból bent vannak szerverek, azok általában külföldiek, ahol magas a pinged. érdemes magyar szerveren próbálkozni, pl: [link]

itt van sok-sok szerver, az első nem tudom mennyiből válassz, ahol egy fekete-fehér embléma van. olyat választasz amilyet akarsz, ezek általában nem steamesek (ha mégis, akkor nem fogja találni a szervert, not found-ot ír ki)

az ip-t (a számok, amik között pont van) másolod, majd beilleszted - find server, favourites fül, add server v found server (rég játszottam már) és oda beilleszted, aztán pedig add server, majd csatlakozhatsz. :)

ez lehet a probléma esetleg...

remélem tudtam segíteni, ha így sem jó, akkor írj hogy ezeknél a szeróknál mi nem okés.


16/L

2010. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigieket, de a dolog nem ilyen egyszerű...


Szóval, hirtelen jó lett... tehát feltudok csatlakozni szerverekre (igaz,nem mindig, mert még mindig gond van a pinggel). Ahogy olvastam a nevüket, a nagyja (5-ből 3 ennyi jön be:D) román illetve bolgár (tehát nincs messze).

Viszont most egy másik bajom is van: nem tudok magyar szerókat hozzáadni. Mielőtt még jösztök azzal, hogy de szerencsétlen vagy, elárulom, hogy Favorites-ben az Add servernél beírom a szerver ip címét, és nem menti el, nem történik semmi... Ezzel mit csinálhatok?

2010. szept. 29. 15:16
 9/11 anonim ***** válasza:

rossz a cs-d...

figyi :) egy msn címet dobsz nekem privibe? akkor felveszlek és segítek :)

2010. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jah am utolsó voltam :D
2010. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!