Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ismert olyan játékot...

Valaki ismert olyan játékot mint a GTA VC, csak nem véres kivitelben (fegyverek, ölés, vér nélkül)?

Figyelt kérdés

Az unokaöcsém (5éves) előtt játszottam a GTA VC-vel. És nagyon beleszeretett (amúgy is imádja a kocsikat/motorokat), állandóan erről beszél...pedig már kb 1 hónapja nem is látta..


Szeretnék neki valami hasonló játékot csak vér/erőszak nélkülit! Az lenne a legjobb ha magyarul tudna....

Előre is köszönöm a segítséget!


2010. szept. 22. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem mire gondolsz A GTAnak ép az ölés a lényege
2010. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah bocs most már vágom hát nem hiném hogy lenne de a GTAn lehet mászkálni ölés nélkül és szerintem egy 5 évesnek ennyi elég (egyenlőre)
2010. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam....de a játék tele van eldugott fegyverekkel (olyanokat megtalál (és emlékszik rá) amit én 3x -i végigjátszás után sem tudtam hogy létezik).

A halálfejes extra küldetésekről nem is beszélve.

2010. szept. 23. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!