Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltávolítottam pár felesleges...

Stefan91 kérdése:

Eltávolítottam pár felesleges programot, most pedig a legtöbb alkalmazás program/játék parancsikonja fehérré vált, és az elérési útvonalat kéri adjam meg. Miért?

Figyelt kérdés

Ahogy fentebb is írtam, eltávolítottam pár játékot, alkalmazást a gépről. Programok telepítése és törlése, majd a listából kiválasztottam 3db alkalmazást amit töröltem.

1. OC Guru 2 (Gigabyte program)

2. Fifa 19

3. Winzip


Ennél a legutóbbinál félrement valami, mert véletlenül megszakítottam a feldolgozását az uninstallra, így megszakadt, de rányomtam mégegyszer, hogy eltávolít, majdan sikeresen el is távolította.

Innen viszont lőttek mindennek, ahogy bezártam az ablakot. Epic Launcher, Steam puszilva nekik. Illetve az általuk létrejött parancsikonos játékok (Rocket League, GTA V, Counter Strike, stb..)

Miként tudom helyreállítani? Remélem nem kell újra letöltenem őket.



2022. aug. 12. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáltad már újraindítani a gépet?
2022. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Természetesen igen, sajnos a probléma továbbra is fenn áll(t).

El tűnt a meghajtóról az Epic Launcher is, Steam is, velük együtt minden adott játék. Érdekes módon pl ETS2 nem, hisz egyikhez sem volt köthető, nem úgy mint pl a fentebb említett játékok. Bár mondjuk a CoD4 sem volt köthető egyikhez sem, mégis el tűnt...

2022. aug. 12. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!