Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az XP teljesen váratlanul...

Az XP teljesen váratlanul leáll majd ujraindul, pl filmnézés közben meg internetezés közben is akár online játék közben, mit lehet vele csinálni? Winoptimizer és norton viruskereső programok vannak rajta és vodás netem van.

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

elsőnek:


vezérlőpult-yrendszer->speciális->indítás és helyreállítás:


ezen belül vedd ki a pipát az automatikus újindulásból.



ha ez nem oldja meg:


nekem alaplapom halála előtt volt olyan, hogy újraindulgatott, lefagyott, emiatt is lehet, esetleg a tápod fog tönkremenni.


ha van rá lehetőséged, próbáld ki hogy letöltesz ewgy linux live cd-t, kiírod és arról bootolsz, ha a linux kibírja akkor a windowsodban lesz hiba, ha a linux is újraindul akkor hardveres.

2008. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 yuda ***** válasza:
46%

volt már ilyenem de egyértelmű recept nincs rá:legegyszerűbb,ha lefuttatsz először egy víruskeresést-alaposat válassz,ne gyorsat!


ha nem szűnik meg,akkor teszteket érdemes futtatnod-egy Ram teszt,cpu teszt-/elsőre Ram problémára tippelnék egyébként/


én ,ha még rossz,újratelepíteném a rendszert


ha ezután is fenn áll,akkor hardverhiba lesz-ez kezdve érintkezési,csatlakozási apróbb hibáktól-haladva a nagyobbakig,(csere),bármi okozhatja-mozgasd át az alkatrészeket,nincs kilazulva valamelyik-hátha ilyen egyszerű...

2008. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én memóriára gondolok v. alaplapra. Csinálj egy memtesztet, vagy egy rendszerhelyreállítást, nekem már ez is segített.

De a végén lehet h újra kell rakni a géped.

2008. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!