Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elérhető Minecraft-ban a...

Elérhető Minecraft-ban a Black Craft server?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan lehet rá csatlakozni?

Bocsánat, boomer vagyok, a Heroes 3-nál nekem megállt a játékvilág, de a gyermekem szeretne csatlakozni a Black Craft-ra, és fel akarom mérni a lehetőségeket.


Köszönöm előre is.



2022. aug. 16. 12:18
 1/2 Gofrisütő ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez sok faktortól függ. Először is, milyen platformon játszik a gyermeked? Ha PC-n, mindkettő minecraft verziót eléri (kétféle verzió van, Java edition, ami a régebbi, minden számítógépen elérhető és bedrock edition, ami csak windows 10től érhető el, de mobilon és konzolon is elérhető) amennyiben megvettétek a játékot. Ha lekalózkodtátok, akkor a Java editionnel játszik. Ez azért fontos, mert egy szerverre csak egy bizonyos verzióval lehet felcsatlakozni. Ha Java-val játszik, akkor az is fontos, hogy lekalózkodtátok-e, mert bizonyos szerverekkel nem lehet úgy felcsatlakozni. Ha tudsz ezekre válaszolni, akkor meg tudom mondani, hogy igen-e és ha igen, hogyan.
2022. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal a Black craft egy olyan szerver ami egy kleinsen belül van. Mint pl: a Mestermc. Asszem a Black Craft az Mineside kliens én van bent. Mineside.hu-n le kell tölteni a klienst és ott többjátékos módban lesz több szerver is mint pl: a Black Craft. Ha rosszul mondtam akkor javitsatok ki.
2022. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!