Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lett pirosak a betűk a...

Miért lett pirosak a betűk a wordben?

Figyelt kérdés

Egy dokumentumot írtam, és egyszer csak ilyen piros színűre váltottak a betűk. Pedig fekete szín van beállítva, meg minden úgy van ahogy kellene de mégsem ír normálisan.


Másik laptopon megnyitom ugyanezt, akkor is ezt csinálja. Nem vagyok profi ebben, így nem értem miért van ez, de ilyen meg nem történt velem.


2022. aug. 17. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus formázási hibára utal, hogy előbb beállítod a kívánt hatást és utána kezded el írni a szöveget. Azaz ha pirossal akarsz írni, akkor beállítod a piros színt, majd elkezded a szöveget és pirossal írod. Hiába változtatod meg a színét, ilyenkor a program megjegyzi, hogy abban a sorban a formázás piros betűszínre van állítva.

Helyette úgy kell formázni, hogy előbb beírod a nyers szöveget és csak utána formázod, mert az csak a szövegre lesz érvényes és nem a sorra. Utólag annyit csinálhatsz, hogy kijelölöd a teljes dokumentumot és fekete színt állítasz be rá.

2022. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de sajnos így is ugyanolyan, hiába próbálom. Nem formáztam, főleg pirossal nem is szerettem volna írni semmit.
2022. aug. 17. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!