Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepítettem a windows...

Gonzy1984 kérdése:

Feltelepítettem a windows 8.1-et és amikor be szeretném kapcsolni azt írja ki hogy:a számítógép problémát észlelt,ezért újraindul.Összegyűjtünk néhány hibainformációt, aztán újraindítjuk a rendszert.Megoldás?

Figyelt kérdés
Megpróbálltam másik winyóval is elindult többször is pár napig aztán ugyanan ez.Hardver nem válltozott,driverek nem válltoztak.Ramokat cserélgettem,vinyo jó....:/

2022. aug. 24. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg másik windows telepítesz akkor is ezt írja (pl W7 vagy 10)
2022. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Win 7 et használltam régebben és ott nem volt gond
2022. aug. 24. 19:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Újraakartam megint rakni a 8.1et de az egyik winyóra már azt írja hogy nem lehet particionálni.Biosba átállítottam hogy ne a sata támogatás legyen.passz....nem volt gondja a meghajtónak nem tudom....
2022. aug. 24. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam egyszer processzor hiba volt ami ilyesmit csinált, ami nagyon ritka. Próbából visszatenném a win7-et, de lehet ugyanez lesz.
2022. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld csak egy HDD-vel mint tipp, a másikat csak akkor dugd rá, ha ez OK. Megfelelő helyre van dugva a HDD csatlakozója amire telepítesz?
2022. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az összes csatlakozási lehetőséget megpróbáltam és a sata kábelt is cseréltem.Nincs rádugva a másik hdd.De az az érdeked hogy eszközkezelő is látja a másik hdd-t ha rádugom de telepíteni továbra sem tudok rá,se partícionálni stb...Az az érzésem hogy a win 8.1 kevert be de nagyon.Azt hogy hogyan?Passz...
2022. aug. 25. 04:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja,próbáltam win 10el továbblépni de azt már élből telepítés elején vagy van olyan hogy közben és olyan is van hogy első újraindításnál ugyanezzel a problémával megszakítja
2022. aug. 25. 04:46
 8/8 anonim ***** válasza:
10et rakj fel
2022. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!