Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy valakit letiltott messengeren?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az egyik ismerősömnél nem írja azt ki, hogy mikor volt legutoljára elérhető (és egyszer sem láttam, hogy elérhető lenne). Direkt megnéztem egyik ismerősöm telefonáról is, és ott láttam, hogy kiírta, hogy 9 perce volt elérhető. Próbaképpen küldtem neki egy üzentet, (a saját messengeremről) és a kis teli pipa jelent meg, tehát kézbesítve lett az üzenet. Akkor most letiltott vagy sem?

2022. aug. 26. 17:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Mármint ha letiltott, akkor nem csak annyit kéne látnom, hogy "Elküldve" és az üres pipa? Vagy hogyan működik ez?
2022. aug. 26. 17:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs fenn, lenémított vagy figyelmen kívül hagyja az üzeneteidet, akkor "üres" a pipa. Ha letiltott nem tudsz neki írni.
2022. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!