Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy hívják azt a programot,...

Hogy hívják azt a programot, ami a billentyűzet világítását irányítja?

Figyelt kérdés

Ez alatt arra gondolok, hogy a zene ritmusára a billentyűzet háttérvilágítása villog, vagy a színét változtatja.

Ha valaki tudja, hogy honnan lehet letölteni, az pls írjon linket is !


2010. szept. 24. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem hallottam ilyenről, de ha nyomogatod a Caps lock, Num Lock, és az F Lock gombot villogni fog.
2010. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
En tudom mire gondolsz, de sajnos a nevere nem emlekszem, de googliba beirod hogy winamp keyboard leds kulcsszavakat, szerintem talalsz valamit. Ha megsem, holnap megkeresem neked, most nincs mar kedvem.
2010. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azt nem program irányítja, csak a billentyűzetbe van beleépítve egy pár led, ha megnyomod a gombot bekapcsol, nem irányítja semmi! Ha irányítani akarod össze kell kötnöd szoftveresen a géppel és írni hozzá mondjuk C-be egy programot. Meg persze, ha csak egy színű (az enyém kék pl...) akkor multikolor ledet rakni bele. Egyszerű.
2010. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nem a -lock gombokra gondolok...

ha ez segít, logitech g510 billentyűzetem van, és az egésznek kellene villognia...

rákerestem már mindenhol, de csak oat találtam, ami a 3 -lock gombot vezérli a winampon belül.(winamp plugin)

2010. szept. 24. 23:36
 5/17 A kérdező kommentje:
2010. szept. 24. 23:47
 6/17 anonim ***** válasza:
hol lehet ilyen bilentyűzetet kapni? :D
2010. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

hogy hogy? olyan bill kell

veszel olyan bill szted amiben nincs led az neked villogni fog?-.-

2010. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

érted? ahol nincs led az neked nem fog világítani

a vidiben látható billben vannak ledek és az már majdnem 1 szintetizátor :)

2010. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ki mondta, h nincsenek ?! leirtam előbb, h logitech g 510 bill.zetem van... istenem, mielőtt irsz, pls olvass...am meg can rajta led !!!
2010. szept. 30. 18:33
 10/17 anonim ***** válasza:

jaj hogy lenne?????

nem látom h mivan vak vagyok basszus xD

2010. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!