Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges discordon egy...

Lehetséges discordon egy bottal mindig videót beküldetni, amikor valaki elhagyja a szervert?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal ugyanazt a videót küldené be az egyik csatornába amikor valaki kilép. Ha lehetséges, melyik bottal és milyen módon?

2022. szept. 1. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szöveget tud elküldeni mikor valaki belép és kilép. Pl Üdv xy Jó szórakozást! elköszönés Köszönjük xy hogy itt voltál!

Meg asszem olyat lehet hogy aki kilép vagy belép annak a profilját küldi be képnek. Videót szerintem nem lehet

2022. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy bot nem tud feltölteni fájlokat, viszont YouTube videót be tud linkelni
2022. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, a discord egy beküldött fájlból generál egy "discord alapú" hivatkozást, szóval "discord linket" az adott médiatartalomra, ez a videóra is érvényes azt hiszem


Szóval ha az a link megvan, akkor szerintem simán lehet, csak a linket kell odaírni


(Teszteld le, egy próbát megér)

2022. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megprobálom. De végülis a yt link is jó, ha discordon belül le lehet játszani
2022. szept. 2. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!