Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap felraktam a GTA IV-t,...

Tegnap felraktam a GTA IV-t, elkezdtem játszani majd 2 perc után olyan hányingerkeltően a kamera állás elkezdett forogni! Megoldás?

Figyelt kérdés
kör-körösen elkezdett forogni a kamera és egyszerűen játszhatatlan lett. mit tudnék csinálni vele?
2010. szept. 25. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz crack az oka, keress másikat.
2010. szept. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek!Ilyesmiről én is hallottam már! 99%, hogy a Crack a hibás! De a GTA IV elég gyenge game!Mármint magához az Episodes from Liberty City-hez viszonyítva!Speciel nekem abszolute nem tetszett, sztori is szemét! Ellenben a MAFIA II-vel! Az próbáld ki öregem, le fog esni az állad! :)
2010. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tom Mafia 2-t már kitoltam!:D Egyetértek óriási játék!:) ezt a gta iv-t meg sztem hagyom a fenébe nem éri meg a gűrcölést
2010. szept. 25. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah, GTA IV fostalicska!Am. MAFIA II DLC-jét is nyomtad?Az is király!


Am. ha már GTA, akkor én ajánlom az Episodes from Lbierty City-t!Az egész jó!

2010. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!