Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a JDownloader-rel...

Hogyan kell a JDownloader-rel újracsatlakozni?

Figyelt kérdés

Egy képet valaki tudna mutatni róla? Nem létező adatokkal kitöltve, hogy legalább lássam hogyan néz ki.


adat->adat újracsatlakozás (nagy fehér mező)


2010. szept. 25. 13:26
 1/2 anonim válasza:
2011. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]

Ha az oldal nem működne a lényeg:


Kattintsunk a baloldali listában a Reconnection-ra. /Újracsatlakozás/

Válasszuk az „Adat”-ot.


Írjuk be a következőt az „Adat újracsatlakozás” alatti nagy fehér mezőbe (A [] jelek helyett saját adatokkal):


%systemroot%\system32\rasdial [Internetkapcsolatunk neve ami a Windowsban van megadva ne tartalmazzon szóközt, hanem csak az angol ABC betűit, pl:ddkapcsolat] /disconnect


%systemroot%\system32\ping -n 2 127.0.0.1 >nul


%systemroot%\system32\rasdial [Internetkapcsolatunk neve ami a Windowsban van megadva ne tartalmazzon szóközt, hanem csak az angol ABC betűit, pl:ddkapcsolat] [t-onlineos (vagy más internetszolgáltató) felhasználónevünk az internet csatlakoztatásához, pl: amuf8u7uxpd4f@t-online.hu] [Jelszavunk az internet csatlakoztatásához: pl: 2643]


Ha az előző lépés nem sikerül, akkor rapidshare-ról csak az idő kivárása után tudunk tölteni. A felhasználónév és jelszó adatokat az internetszolgáltatótól kapjuk meg. (Ha nem tudjátok az adatokat, hívjátok fel az internetszolgáltatótokat, és tőle érdeklődjetek)


Figyelem! Ha az „Adat” fülben adtátok meg a reconnect adatokat, akkor ne kattintsatok át másik fülbe. Tesztelni a beírt adatokat az „IP megváltoztatása” gombra kattintva tudjátok.


/Jobban látod, ha kimásolod /Ctrl+A Ctrl+C/ és beteszed /Ctrl+V/ valahová /notepad, szövegszerkesztő/

2011. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!