Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az microsoft edge-ben hogyha...

Az microsoft edge-ben hogyha arra kattintottam hogy egy háttérkép nem tetszik, azt hol lehet visszavonni?

Figyelt kérdés
Volt egy háttérkép ami tetszett a microsoft edge-ben és amikor meg akartam jelölni hogy tetszik, véletlen a másikra (nem tetszik) kattintottam. Vissza lehet ezt vonni valahol, vagy hogy tudom azt a háttérképet visszakapni?

2022. szept. 7. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló probléma és megoldás:

[link]

2022. szept. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos volt! :)
2022. szept. 8. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
fogyatékos aki edget használ
2022. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a fogyatékos, aki anélkül szól le valamit, hogy valaha használta volna (legalább egy órát). Azt hiszed, hogy most te vagy a kemény csávó mert chrome-on nyomod? Röhögnöm kell...
2022. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én sem használok edge-t, hanem a sok "reklámozás" és egy újratelepített windows után adok neki egy esélyt és megnézem hogy hogy működik, eddíg is sok böngészőt használtam és nem kifejezetten a chrome volt a kedvencem. A brave minden szempontból jobb volt nekem. Mellesleg ha olyan nagy szád van, akkor megmondhatnád hogy mi bajod az edge-vel
2022. szept. 9. 06:22
 6/6 anonim ***** válasza:
(4-es vagyok) Én sem... Firefox-párti vagyok, de a Vivaldi is tetszik. De kezdetnek, vagy akár véglegesen szerintem teljesen jó az Edge is. Az első változattal sem volt bajom.
2022. szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!