Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyi esély van Windows 11...

Mennyi esély van Windows 11 telepítésére 32GB-os háttértárra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 64GB a min. konfig, de állítólag alig 20GB körül foglal. Régi tabletről van szó. Azt is tudom, hogy alapból nem támogatott hardver, de meg lehet kerülni.
2022. szept. 13. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
20gb-t csak az alap windows foglal, amint elkezd frissítgetni, letárolni history-t stb., lazán felmegy 40-50ig.
2022. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még ha fel is menne rá, kb. semmi mást nem tudnál rátenni mellé. Tegyél fel 7-et, az kevesebb helyet foglal, mellesleg sokkal használhatóbb.
2022. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most Win 10 van rajta, frissít is rendszeresen (már amikor jön), és egyáltalán nincs helyproblémám. Van rajta most Firefox, Vivaldi, pár játék, apróságok. Nem mondanám túl gyorsnak a gyenge proci miatt, de így is inkább Win 10, mint Win 7, sokkal jobban optimalizált érintőképernyőre. Mellesleg abban sem vagyok biztos, hogy gyorsabb lenne.
2022. szept. 13. 08:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha téged nem zavar, hogy a Windows 11-nek nagyobb követelményei vannak (Értsd a processzorra, a ramra, és a tárhelyre is), és nem zavar, hogy a rendszer csigaként fog futni a gépen, akkor csak hajrá. De egyébként nem ajánlatos, tekintve, hogy a Windows elfoglal olyan 20 GB helyet, és arra meg majd még felmennek a Driverek, a programok, amiket használsz, majd a frissítések, egyszóval nem lesz ez így jó, de te tudod!

2022. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Láttam videókat ennél sokkal régebbi és gyengébb gépekre telepített Windows 11-ről, és nem úgy tűnik, hogy érezhetően lassabb lenne, mint a Win 10. Frissítéseket, mint írtam, eddig is kaptam, és állítólag nem támogatott hardver esetén ilyen nem várható. Nem tudom, milyen driverek mennének még fel, leírtam, miket használok. Ezeknek nem kellenek egyenként gigabyte-ok.
2022. szept. 13. 08:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, talán kipróbálom virtuális gépen ezt a 32GB-ot.
2022. szept. 13. 08:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy dolgot nem értek.

Ha úgysem használnád olyasmire, ami oprendszer-specifikus, miért sz*patod magad azzal, hogy feltegyél rá egy olyan rendszert, ami épp, hogy csak ráfér, és még mókolni is kell hozzá?

2022. szept. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyrészt kíváncsiságból. Másrészt egy 64 bites Windows 10-et már korábban is felraktam volna a PowerToys miatt. Mondjuk ez sem hiszem, hogy nagyon ajánlott lenne a 2GB RAM miatt, de kipróbálnám.
2022. szept. 13. 09:41
 9/9 anonim ***** válasza:
2 GB nem lenne elég a Windows 11-nek.
2022. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!