Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ipaden hogyan tudok filmet...

Ipaden hogyan tudok filmet nézni offline? Van ingyenes ötlete esetleg valakinek?

Figyelt kérdés

Hosszú repülőútra megyek, idáig az ingyenes időszakos youtube prémiummal oldottam meg, de már fizetni kellene érte és próbálnám valahogy ingyen megoldani első körben.


Van bármi ötlet, hogyan tudnék filmet tenni ipadre, vagy youtube videót előre lementeni és offline nézni ingyen?


2022. szept. 13. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Letöltöd a filmet és ráteszed. Vagy az ipad nem úgy működik, mint bármilyen más készülék? akkor tényleg érdemes túlárazott szart venni, ha még működésképtelen is :D
2022. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

#1 nem hiszem hogy ő vette ha még youtube prémiumra sincs pénze.


Regisztrálj netflixre, az csak fut az iPad-en, és talán az első hónap ingyenes.

2022. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
jó, de mi az akadálya annak, hogy letöltött filmet rátegyen? annyi filmet tölthet le ingyen a netről, amennyit akar.
2022. szept. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 ezt a részét én sem nagyon értem. Lehet hogy nincs számítógépe.
2022. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!