Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Emlékeztek még azokra a régi...

Emlékeztek még azokra a régi jó online játékokra, hogyan lehetne velük újra játszani vagy örökre elvesztek ? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ugye sajnos ezekkel a játékokkal már nem lehet játszani mert megszűnt az Adobe Flash Player.

Ha nektek is meg van az emlék gyerekkorotokból tudnátok mesélni hogy milyen játék és melyik oldalról játszotatok?


2022. szept. 19. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Létezik flash emulátor amivel a legtöbb játék működik, azok amik betöltődtek a böngészőbe és onnantól offline voltak. Illetve régi, 2020 előtti böngészőben még futtatható a Flash Player, ha be tudsz szerezni egy nem vírusos verziót, mert hivatalos forrásból már nem elérhető. Azok a játékok amik online voltak, azaz szerverrel kommumikáltak miután betöltődtek, sajnos eredeti Flash Playerrel se fognak menni, mert a szerveroldalt jó eséllyel rég leállították már. Azok sajnos végleg elvesztek.
2022. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Teveclubot toltam, az még működik régi XP-s gépen Flash Playerrel. Emulátorral nem próbáltam. Meg a Miniclipen volt pár jó játék. Már nem emlékszem a nevükre amelyikekkel játszottam, rengeteg volt ott.
2022. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CspCsj ***** válasza:
100%

Itt van egy 1400 GBájtos(!) gyűjtemény flash játékokból és animációkból.

[link]


Vagy ha rákeresel flash archivumra:

[link]

[link]

stb.

2022. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!