Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zeneszerkesztő programot...

Zeneszerkesztő programot keresek ahol külön tudom választani a dalt az éneklőtöl és én rá tudok énekelni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem találsz ami szét tudja normálisan választani.
2008. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha megtaláltad, akkor szólj nekem is.

Addig szerintem ezzel is próbálkozhatsz:

[link]

2008. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan nincs!

Illetve meg lehet csinálni, de akkor a szinusz-hullámot kellene újrarajzolni. Pár éven belül lehet hogy sikerülne! :D

Én is csak az Adobe Audition-t tudom ajánlani, vagy szerezd be a dalt MIDI-ben + karaoke programot =)

2008. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából le lehet szedni az éneket, ha a szám sztereó és az éneksáv középen van.

Bármilyen zeneszerkesztővel töltsd be a zenét, jelöld ki valamelyik oldalt, keresd meg az adatok invertálása menüpontot és fordítsd meg az értékeket. Ezután alig hallható az éneksáv.

A módszer működési elve abból áll, hogy az azonos hullámok ellentétes fázisban kioltják egymást.

Mivel a zene sztereó, így a különböző hangszerek többnyire csak egy oldalon szólnak erősen (azaz egy hegedű nem feltétlenül középről szól, általában eltolva kicsit valamelyik irányba) az ének viszont középen szokott lenni. Ha most az egyik csatornát megfordítjuk, akkor az énekhangok önmagukat kioltják (nagyjából)

Ha nem ilyen a keverés, akkor ez a módszer gyakorlatilag hatástalan.

Hangfeldolgozó program például az Audacity:

[link]

2008. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezen az audicityn nem értem hogy pontosan melyiket töltsem le mert több féle van meg tudod nekem nézni? Amúgy köszi
2008. dec. 23. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:

A lap alja felé..."itt töltsd le, és kisérletezz..."

1.26 verzió...stabil.

[link]

2008. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Helló, ha még aktuális, akkor szólj!
2010. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem egyszerűbb ha leszeded a dal karaoke verzióját (ne midit, rendes mp3-at). persze ha nincs neki az szívás:/
2010. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!