Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha windows 10 prom van és...

Ha windows 10 prom van és frissítek 11-re, akkor kell fizetni valamit?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy a windows 10 pro ami alapból a gépemen volt amikor vettem ahhoz valami 80k a licensz. Ha frissítem 11re akkor ez megmarad vagy kell venni külőn nekem különben jelezni fogja hogy hiányzik? Meg alapból mi az a licensz egyáltalán?
2022. szept. 22. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

[link]


A frissítés ingyenes.

2022. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Neten amúgy 6 ezer ugyanaz a licenc számlásan :DDD De azért gratulálhatsz magadnak
2022. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
80k??!?!???!
2022. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Win7 óta frissíthető 10-re, majd 11-re. MS fiókkal új gépre is átvihető.


Én 10 éve oem7 et vettem (külön), azóta gépet cseréltem és most is az a licensz szolgál win10-en.

2022. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2

Te is gratulálhatsz magadnak, hogy értelmezted a kérdést. Nem vettem 80k-ért, hanem alapból ez volt a gépen és megnéztem, hogy ez ami rajta van 80k-ba kerül. Ezért kérdeztem, hogy amennyiben frissítek, akkor nekem is kellene-e fizetni érte, ahhoz, hogy működjön minden, mert akkor mem töltöm le.

2022. szept. 22. 17:38
 6/7 A kérdező kommentje:
2022. szept. 22. 17:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez amúgy a legszánalmasabb. Privátokkal mutogatózni, hogy nézzétek, írt privátot, megosztom veletek. Azért privát, mert nem minden ember számára íródott, hanem egy adott személynek. Csak idő közben meggondoltam magam és ezért nyilvánosan is leírtam. De nem kért senki a mutogatózásból, hogy nézzétek írt privátot, ez nem óvoda. Inkább nézzél magadba, hogy mi nem oké, hogy a kötekedés megy a semmire, de ráhagyom a moderátorokra, majd ők kiszedik a válaszodat.
2022. szept. 23. 01:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!