Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok a legegyszerűbb...

Hogyan tudok a legegyszerűbb módon zenét rakni egy emlék videóra? Egy általam kiválasztott zenét.

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm ha segítene valaki.
2022. szept. 23. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Leginkább egy videoszerkesztő programmal. Én ilyen kisebb dolgokra az ingyenes OpenShot-ot szoktam használni. Ami a zenét illeti, ha jogdíjas, akkor meg kell állapodnod a jogtulajdonossal, vagy a képviselőjével és kifizetni neki a jogdíjat a felhasználásért. Ha ingyenes a zene, akkor is érdemes átolvasni a licensz feltételeket, hogy mit enged meg és mit nem.
2022. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Azt honnan fogom látni, hogy jogdíjas a zene?

Azt elfelejtettem írni, hogy iPadról vagy iPhoneról szerkeszteném.

2022. szept. 23. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem fogod, utána kell nézned, de ha nem teszed közzé akkor nem lesz belőle bajod.
2022. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2022. szept. 23. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha youtube-on teszi közzé a jogdíjas zenét tartalmazó videóját akkor semmi nem fog történni.

Vagyis de, kap egy üzenetet, hogy szerzői jog védi a zenei anyagot, így nem jár pénz majd a megtekintések után, és ennyi.

Egészen addig még nem yt partner valaki, semmi teendője nincsen. A yt által a (minden) videó elején automatikusan elhelyezett reklámok után kapott pénzt a zene kiadója fogja kapni.

Ez már vagy 4-5 éve így megy.


Kérdező, biztos hogy van az apple store-ban kismillió ingyenes videószerkesztő program.

2022. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megnézem, köszönöm. Ipadnak van egy olyan funkciója, hogy emlékvideó szerkesztése, megcsináltam, de ha facebookra feltöltöm rettenetesen rossz minőségben játssza le. Nem értem miért, bevallom nem is értek hozzá.

Sőt ha skypon küldöm át, ott is rettenetesen rossz minőségű a video.

2022. szept. 23. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!