Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a Windows 10 vásárlás...

Ez a Windows 10 vásárlás oldal hamis lehet?

Figyelt kérdés

Nem merem csak úgy megvásárolni


[link]



2022. szept. 24. 10:36
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
67%

Nem hamis, ugyan azt a szürke kulcsot árulja, mint a többi persze az "akció" mértéke több mint megmosolyogtató.


Vegyél inkább haza eladótól. Ugyan az van, ugyan annyiért. De legalább nem "kapugaranciával".


[link]

2022. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

[link]

Nem muszáj innen venned de legalább magyar nyelvű.

Innen vettem nem volt gond.

2022. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
#1 Az illetőtől háromszor kaptam olyan kulcsot, amit pár hónappal később letiltottak. Nem kéne reklámozni ezeket az átverős árusokat.
2022. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

#3 Bár nem én reklámozom, de szerintem nem átverős, ha esetleg bele futsz ilyenbe miért nem keresed meg. Meg fogja oldani biztos vagyok benne.


Eddig 6 Windows és egy office kulcsot kértem tőle az elsőt épp 2 éve azóta is hibátlanul működik mind.


Az office most nem rég volt, nem tudtam aktiválni elsőre, jeleztem neki és küldött segítséget telefonos aktiváláshoz. Amivel azóta is tökéletes.


Szóval bátran erem ajánlani.


[link]

2022. szept. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!