Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tiltsam le, hogy a...

Hogyan tiltsam le, hogy a mikrofon felvegye a rendszerhangokat is?

Figyelt kérdés

Amikor elindítom a felvételt, nem csak az én hangomat veszi fel, hanem minden másét is ami a gépen elindul, tehát a beszélő partneremét is.


RIG 400HX fejhallgatót használok és Win10 oprendszert.



Eddig próbáltam az alap ki-be húzgálást, és újraindítást,

frissítettem az illesztőprogramot is;

a legtöbb reményt ahhoz fűztem, mikor a neten találtam egy olyat, hogy ha a Hang/Felvétel-nél letiltom a "Sztereó keverő"-t, az pont ezt a funkciót szünteti meg, de hiába tiltottam le, továbbra is ugyanazt csinálja.



2022. szept. 26. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A felvételnél be kell állítanod, hogy melyik eszközökről vegyen fel.
2022. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyedül a mikrofon van bepipálva, annak nem kellene felvennie a gép hangját
2022. szept. 26. 22:29
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem gyakran használom a mikrofont az az igazság. Körülbelül fél éve a fejhallgatót sem vettem elő. Előtte viszont teljesen jól működött, csak azt vette fel, ami kintről szólt. Ha pl. elindítottam valamilyen zenét azt nem vette fel.


Nem tudom, hogy miért módosultak olyan beállítások, amikhez hónapokig hozzá sem nyúltam. Ezért gyanakodtam az illesztő programra, mert az automatikusan frissül, viszont hiába frissítettem, vagy töröltem le, és telepítettem újra akár windows-on keresztül, akár más illesztőprogram frissítővel, nem változott a helyzet.

2022. szept. 26. 22:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!