Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta IV nekem akadozik néha...

Gta IV nekem akadozik néha ilyen géppel: INTEL (R) CORE (TM) 2 DUO CPU E4500 @2.20Ghz 2.21Ghz,3GB RAM ÉS VIDEOKARI:GEFORCE 8500GT 512MB? <--ez csak azért h elfogadja az oldal mert nemengedi ha nincs kérdöjel. _. "

Figyelt kérdés
Azt irta nekem egy csávo h a kiegészítök-et jobban megcsinálták!ugyhogy az a kérdés hogy ha letöltöm a kiegészitöt Episodes from liberty-t akk nemfog annyira akadozni?
2010. szept. 26. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy csak néha szaggat, figyeld a hűtést, ha meleg valami akkor visszaveszi a teljesítményt az nvidia... És ha letöltöd a legújabb patch-et akkor javít egy két fps-t és szebb lesz a grafika.
2010. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Episodes gépigénye ugyanaz, mint az eredetinek. Azon csodálkozom, hogy ezen a gépen egyáltalán elindul.
2010. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Videókártyád miatt. 512 GTA4 nek nem elég :S minimum 1 gb s kell.
2011. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!