Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem lehet kikapcsolni a win10...

Nem lehet kikapcsolni a win10 et miért?

Figyelt kérdés
Task Host Window Prevents Shut Down in Windows 10 Problémát tud valaki orvosolni? Nem lehet kikapcsolni a gépet. Már az összes javítást megpróbáltam amit ajánlanak ,egyik sem működik.

#kikapcsolás #leállítás #host task #windows prevent
2022. okt. 1. 20:02
 1/6 CspCsj ***** válasza:

1. Gondolom teljes áramtalanítás, vagy reset gomb, esetleg bekapcsológomb hosszú nyomása már megvolt, hogy újrainduljon/kikapcsoljon a rendszer, - de utána nem javult meg.


2. Dupla reset-et is próbáltál?

Rendszer újraindítás reset gombbal, vagy bekapcsológomb hosszú megnyomásával, vagy áramtalanítással, - majd rendszer betöltődés közben megismételni, - ekkor elvileg törli a rendszer a (félbemaradt) frissítést.

2022. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

3. A frissítési segédet is kipróbálnám:

[link]

2022. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

VirusVirusVirusVirusVirusVirusVirusVirusvVirusVirusVirusVirusVirusVirusVirus

VirusVirusVirusVirusVirusVirusVirusVirusvVirusVirusVirusVirusVirusVirusVirus

VirusVirusVirusVirusVirusVirusVirusVirusvVirusVirusVirusVirusVirusVirusVirus

VirusVirusVirusVirusVirusVirusVirusVirusvVirusVirusVirusVirusVirusVirusVirus

VirusVirusVirusVirusVirusVirusVirusVirusvVirusVirusVirusVirusVirusVirusVirus

VirusVirusVirusVirusVirusVirusVirusVirusvVirusVirusVirusVirusVirusVirusVirus

2022. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A frissítés után is sar. Ismétlem ez nem vírus hanem egy közismert probléma ami nemrég óta van a frissítés után. Nem fizikailag nem tudom kikapcsolni hanem megmarad egy folyamat aminek a neve task host és ez a rohadék nem tűnik el ,neked kell rákattintani hogy leállítás kényszerítése vagy mégsem. Ha nem kattintod le akkor meg kijelentkezett állapotba teszi a gépet .
2022. okt. 1. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Tiszta reinstall biztos javítja.. 😉
2022. okt. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Később eltűnt a probléma . lehet hogy ujra kell indítani a gépet ha a regeditben új műveleteket hozunk létre ..? tehát csak az után javult meg hogy másnap bekapcsoltam. Ezekkel a reinstallokkal hagyjatok ,nem tudom ez törli az összes telepített programot , nem véletlenül volt hogy 8 évig használtam egy gépet én nem fogok újra telepíteni mindent meg beállítani ez a halálom.
2022. okt. 2. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!