Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki állandóan mikor...

Miért írja ki állandóan mikor elindítom a játékot, hogy: A . Játék hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 11:45
 1/8 A kérdező kommentje:
A .... játék hibát észlelt <-- ezt akartam írni.
2008. dec. 23. 11:46
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ezer dolog lehet.

hibás/megsérült a telepítés, valami driverrel összeakad, valami fut a háttérben és azzal akad össze.


több információ kellene, milyen játék/mióta/elötte ment-e/közben telepítettél-e valamit/tört játék vagy eredeti stb.


próbáld leszedni (teljesen) és újratelepíteni, lehet, hogy ennyi megoldja a gondot. de az is lehet, hogy teljesen összeborult a rendszer és akkor majd csak akkor fogod tudni újra használni, ha az egész rendszert újrarakod

2008. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"A ... program"-ot akartál írni, szerintem. Valahol a leírásban nem szerepel egy .exe, .dll, esetleg valami más fájlnév? Azt ide tudnád írni?

Lehet, hogy valamelyik windows dll/exe fájl sérül, például áramszünet, vagy helytelen kikapcsolás miatt. Az is lehet, hogy a játék nincs jól feltelepítve. Az is lehet, hogy a játék crack-je vírusos volt, és a virusirtód azt a fájlt letörölte :) Az is lehet, hogy a játék nem fog működni a gépeden, mert túl új, vagy túl régi, esetleg az operációs rendszerrel nem működik, Vistán nagyon sok játék nem megy.

2008. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 yuda ***** válasza:
100%
A számítógépnek elég szűkös a szókincse így neked kell megtalálnia pontos hibát: ez lehet,hogy azt jelenti,elég,ha újratelepíted a játékot, vagy a géped konfigurációja kevés hozzá,vagy hiányzik egy összetevő-pl.régi a videókártya driver-ed,vagy az aktuális directx hiányzik,de előfordulhat,hogy minden okés,csak a gépeden hibásodott meg valami futtatáshoz szükséges program...stb.-végszükség esetben lehet újra kell telepíteni a gépet,de haladj csak sorjában...,mert lehet,hogy már az első megoldja.
2008. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A MOHAA játékról van szó (Medal of Honor Allied Assault). Nagyon régóta fent van a gépemen, sokáig nem játszottam vele. Nem nyúltam hozzá hónapok óta és most elhatároztam h játszani akarok vele. Normálisan elindult, mikor rákattintottam az "Új játékra" és indította volna a játékot kiírta ezt a hibát. Többször is. Leszedtem a gépról, majd mikor újraakartam telepíteni kérte a telepítőkódot... (másolt a játék, elötte nem kérte sose). Kerestem neten egyet, elfogadta, majd mikor a telepítésnél kérte a 2. CD-t h rakjam be, beraktam és lefagyott minden. Kiléptem a Ctrl+Alt+Del-lel a telepítésből kb 10 perc elmúlásával. (Addig vártam hátha történik vmi..) Aztán miután megpróbáltam őjratelepíteni láttam, hogy "élő" a "Play" gomb. Rákattintottam, elindult a játék, minden simán ment, de mikor elkezdtem játszani, minden fekete volt, semmi színe nem volt a játéknak, csak a kocsik illetve a fények helyén volt egy-egy sárga folt.. :S
2008. dec. 23. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:

"majd mikor a telepítésnél kérte a 2. CD-t h rakjam be, beraktam és lefagyott minden. Kiléptem a Ctrl+Alt+Del-lel a telepítésből kb 10 perc elmúlásával. (Addig vártam hátha történik vmi..)"


tehát nem lett normálisan feltelepítve, ajánlom, hogy távolitsd el és telepitsd fel újra, ha megint hibát ír akkor sztem nem ártana az op rendszer körül keresgélni a hibát, mondjuk frissithetnéd, vagy ha úgyse jó akkor újra kéne húzni (anno a GTA:SA-nál nekem is ez oldotta meg a problémát)

2008. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem engedi leszedni sem.. Mindenhogy próbáltam már, Vezérlőpultból, úgy hogy csak simán letörölöm a mappát, Start menüből is. próbáltam RegCleaner-rel is, de azzal sem akar lemenni... Egy játék miatt meg nem akarom az egész Op rendszert újrarakni..
2008. dec. 23. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
nem kell újrarakni, csak frissitsd, attól nem veszik el semmi beállitás, adat...stb.
2008. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!