Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom kitörölni a Firefox...

Hogy tudom kitörölni a Firefox címsorban megjelenő keresési előzményeket?

Figyelt kérdés

Nem kikapcsolni szeretném, hanem törölni az eddigieket.

Win11, Google van beállítva.

Ha az Előzmények törlésénél próbálom, hogy Űrlapok és keresőmező előzményei, minden, úgy nem törlődnek. Ha a Beállításokban a Keresési javaslatok megjelenítését kikapcsolom, akkor se.

Mit lehetne még kipróbálni?


2022. okt. 10. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A "böngészési és letöltési előzmények" részben lesz inkább. Alatta ott van a beállításokban, hogy "a címsáv használatakor jelenjenek meg: böngészési előzmények".

Az űrlap és keresőmező azokat a szövegdobozokat jelenti, ahová pl. a bejelentkezési adatokat vagy keresési kulcsszavakat írod be.


Így viszont három lehetőséged van:

- minden előzményt törölsz automatizálva

- csak a nem kívánatos előzményeket törlöd egyesével, manuálisan (nyílbillentyűvel az ajánlásra lépsz, majd Shift+Del)

- kikapcsolod az előzmények mutatását a címsávban, így elmenti, de nem mutatja

2022. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ezek nem jók.

A böngészési előzmények megjelenítése nem törlés, csak megjelenítés. Viszont nekem nem baj, ha megjelennek az újabbak, csak a régieket akarom törölni. (Mondjuk, kipróbáltam ezt is, a megjelenítés letiltását, viszont akkor is adta a tippeket. Talán újra kellett volna indítani a Firefoxot, nem tudom.)

A minden előzmény törlése nem működött, ahogy írtam is. A keresési előzmények továbbra is megjelennek.

A nem kívánatos előzmények törlésével nem is próbálkoztam, sokezer van.

Még amit nem írtam: CCleanerrel is töröltem az alapból bepipált dolgokat, de az se ért semmit. A nem bepipált dolgok közül meg szerintem semmi nem erre vonatkozik.

2022. okt. 10. 10:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!