Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Super Mario 3D World +...

A Super Mario 3D World + Bowser's Fury másnál is akadozik meg lassú aki Yuzu emulátorral futtatja a gépén ? A Yuzu-val van baj vagy gépemben kevés a vas ?

Figyelt kérdés

Gépem :

CPU - Intel Core i5-3470 3.20 GHZ

Memóra - 16GB Ram

GPU - GTX 1060 6GB

Operációs rendszer - Window 10 (64bit)


A most következő gépigényt az ncore-ról veszem ez volt az infoba írva Utánakerestem de nem találtam infót erről.


CPU - i5 3470 3.2 GHZ

Memóra - 8GB Ram

GPU - GTX 660 2GB

Tárhely 21 GB (ami megvan)

Operációs rendszer - Window 10 (64bit)



2022. okt. 10. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

"A most következő gépigényt az ncore-ról veszem ez volt az infoba írva Utánakerestem de nem találtam infót erről."

És ez minek a gépigénye?

Mert a játéknak a gépigénye egy Nintendo Switch. A Yuzu gépigénye meg önmagában minimális. Az, hogy mit hogyan futtat, az már más kérdés. A legtöbb Switch-játék azért nem használja ki a végletekig a hardvert. Ezek viszonylag gyengébb gépeken is elfogadhatóan emulálhatók. Aztán vannak olyanok - pl. a kérdésben említett -, amik meg minden csepp teljesítményt kifacsarnak a vasból. Ennek az emulálásához is erősebb hardver kell.

2022. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Super Marionak a gépigénye. Úgy van ebben a verzióban hogy Setuppal telepítem a gépre a yuzuval együtt ami alatt fut. Igazából Bowser's Fury az ami annyira akad meg lassú. A sima 3D worldnél úgy tapasztaltam hogy csak néha csinál ilyet, úgy értem hogy ha ugyanazt a részt máskor futtatom akkor lehet nem akad vagy lassú. De a Bowser's Fury-ra tipikus jellemző az akadás és lassúság. Én sem tudom hogy a feltöltő honnan veszi a gépigényt.
2022. okt. 11. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:

"A Super Marionak a gépigénye."

Kizárt. Mert annak a gépigénye a Nintendo Switch.

Emulálva meg nyilván nincs megadva hivatalos gépigény. Akik írták, azok nagyjából megtippelték, csak valószínűleg kicsit hibáztak a tippelés során.

2022. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!