Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy rossz minőségű divx...

Egy rossz minőségű divx fájlból lehet DVD minőségű vagy ahhoz közeli filmet csinálni?

Figyelt kérdés
a napokban töltöttem le egy filmet,és már régóta kerestem,a baj csak az,hogy nagyon rossz a kép francia DVD ráadásul tömörített,a hang pedig VHS és búg a film közben meg csúszik a szinkron mint ahogyan beszélnek,mit lehet kezdeni ezzel,van olyan olyan aki megtudná csinálni normálisan a kép és hang minőséget? számítástechnikai emberkékre gondolok.
2010. szept. 27. 12:32
 1/6 anonim válasza:
Egyszerűbb ha leszedsz egy normális verziót. Hangot még csak-csak lehet szűrni ( búgás eltűnik ), de a képet max jobban elmaszatolod. Viszont ha elérhető jobb minőségű kép ( akár milyen nyelvvel ) és a hangot meg tudod tisztítani, az eredmény már akár élvezhető is lehet :-)
2010. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha jobb minőségűt találtam volna,akkor nem írnék mint írtam elég régóta kerestem,dvd nem készült belőle,ez a verzió van amit leírtam,francia meg spanyol dvd készült belőle,de meg kéne rendelnem őket,csak nem angol az oldal,hanem francia aztán nem értem mit meg hogyan rendeljek.
2010. szept. 27. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi az a film, ha publikus? Ebből nem fogsz élvezhetőt csinálni, de itt van némi segítség>>> *****

Elvileg a képminőség javítható... [link]

De a búgással nem fogsz tudni semmit csinálni, ha csak nem hiányzik az ac3 filtered...:)) [link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze,hogy publikus Elveszve Afrikában,kalandfilm,nem egy nagy szám,de én nagyon szeretem,francia DVD van belőle,de most azért nem fogom megrendelni,köszi a linkeket,valami tipp,hogy hogy kell használni a progit?a képjavító programra gondolok.
2010. szept. 28. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én is csak azt mondom, hogy a képet nem nagyon lehet javitani! Egyetlen megoldás, hogy nem nagy felbontásba próbálod nézni, hanem csak abba, amibe sikerült letöltened
2010. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld...magyar nyelvű...


*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****


pass:loborj



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!