Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Két napja nem tudok...

SOS! Két napja nem tudok belépni az msn-embe! (lent) Mi lehet vele? PLS!

Figyelt kérdés
Tegnap megpróbáltam belépni, és kijött az üzenet , hogy nem sikerült...stb.stb. Na mondom sebaj egpróbáltam mégegyszer...akkorse jött össze. Ekkor még mindig volt reményem, mert egyszer csinált már ilyet múlt héten de akkor megváltoztattam a jelszót és jó lett, most is ezt tettem a jelszóváltás megtörtént....mégsem tudtam belépni.. fent azon a fülön vagy min :D az volt kiírva , hogy kizárás lent a szövegben meg vmi olyasmi, hogy túl sokszor próbált belépni helytelen.... nemtudom vmi ilyesmi... most is próbáltam ugyanez. -.- Mi lehet vele? Esetleg lefagyasztottak? De már azt is kipróbáltam le és kifagyasztottam magam. Semmi. PLS! Aki tud segítsen, nem nagyon szeretnék új msn-t csinálni :(:S
2010. szept. 27. 14:21
 1/1 anonim válasza:
Jó neked hogy két napja:D Én már vagy egy hónapja nem tudok belépni,csak a sima windows messengerrel.Az meg egy kalap kaki.Próbáld meg azzal.
2010. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!