Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype - Hogy mondjam le? :/

Skype - Hogy mondjam le? :/

Figyelt kérdés

Az van, hogy meg akartam nézni, hogy mennyibe kerül feltöltetni a Skype egyenlegemet, de sokallottam, ezért úgy döntöttem, hogy mégsem kell, viszont véletlenül (!) elküldtem a megrendelést és úgy volt beállítva, hogy sima banki átutalás. Na már most, kaptam már 2 e-mailt, hogy most esedékes kifizetni, de nekem nem kell. :/ Nem is tudnám átutalni, hisz nincsen saját bankszámlám! És tényleg véletlen volt!

Most mit csináljak?! Felmentem a honlapjukra, de nem találtam ilyenről infót. :S Még csak olyat sem, hogy e-mailt lehessen írni ilyen esetekben! :/

Igaz, arra az e-mailre, amit kaptam tőlük, válaszoltam, hogy nem venném igénybe, mert tévedés volt, de nem tudom, hogy elolvassák-e vagy hogy egyáltalán mennyire veszik figyelembe. :/

Hogyan mondhatnám le?

Köszi előre is a válaszokat!

16/L


2010. szept. 27. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

"What happens if I don't pay for the bank transfer?


Nothing will happen really... your order will remain pending. No funds will be taken out of your bank account and your account status is not affected in anyway."

2010. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!