Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállítani...

Porkardfogútigris kérdése:

Hogyan tudom beállítani OBS-be hogy ne vegye fel a spotify hangját?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom az asztali hangnál kikapcsolni vagy kiszűrni a spotify hangját. Szeretnék stream közbe zenét hallgatni, de a copyright streak miatt állandóan elnémítják a stream videó változatát. Valaki esetleg tudna ebbe segíteni. Válaszokat előre is köszönöm!

2022. okt. 21. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az a hang amit streamelni akarsz egy capture cardból, vagy egyéb bemenetről (vonal, mikrofon) jön, azt kell beállítani a hang forrásának, nem a desktop audiot. Ha a gép hangját akarod streamelni, akkor azon keresztül nem lehet, egy másik eszközön kell szólnia, viszont arra is figyelj, hogy ha van mikrofon, akkor az sem hallhatja a zenét. A legegyszerűbb erre egy mixer, amibe belevezeted a gépet és a másik eszközről a spotyt, de szerintem nem akarsz csak ezért ennyi pénzt rááldozni, úgyhogy inkább lemondasz a zenéről.
2022. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%
Fülhallgatóban hallgatod a Spotify-t telefonról, így a gépen nem szól és a mikrofonba sem hallatszik be.
2022. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!