Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok még ma 32bit-es...

Honnan tudok még ma 32bit-es win 7-et letölteni? Sehol nem találok.

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én találtam, szóval csak rosszul keresed.
2022. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Torrent oldalakról, vagy a web archívumban.
2022. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pl. az nCore-ról: [link]
2022. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok


Az OPREND-ről is lelehet tölteni: [link]

2022. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Én is az OPREND -et ajánlom. Ott bele van integrálva minden frissítés is (amíg volt hozzá). Azért jó mert utólag lefrissíteni elég hosszadalmas, főleg gyengébb merevlemezes gépen. Regisztráció után érhetők el csak a linkek.

Vagy itt találtam egy direkt linket. Pro és mennyiségi licences:

[link]

2022. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem akarok paraszt lenni, de ki akar 2022 végén Win7-t telepíteni gépre?

Ha retro célokra kell, akkor írd be a Googlebe, hogy “Win7 ISO download”, 1 tonnával fogsz találni, mindennapokra meg elavult, lassan 3 éve nincs biztonságilag támogatva, már most is nagyon sok program eldobta a Win7 supportját és valszeg egyre több fogja, a Win10-nek is van 32 bires verziója és abszolút nincs nagy gépigénye, Win7 kulcsok meg mennek 10-l is, szóval…

2022. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 miért ne telepíthetne 7-et? Vannak gépek, főleg 2014 és 2016 között, amikhez már nincs XP-re, de még nincs 10-re driver. Meg az normálisan fut HDD-ről, míg a 10 indokolatlanul lomha. A frissítés hiánya meg kiküszöbölhető úgy, hogy nem kötöd netre.
2022. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!