Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Total Commanderből és...

A Total Commanderből és e-mail levelezőből a mellékletet az . Xls fájlokat nem tudom meg nyitni. Minden más kiterjesztésű fájlt pedig igen. Mi a hiba?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs pl Micrsoft Excel a gépeden. Ingyenesen letölthető egy program amivel csak megnyitni tudod:

[link]

de szerkeszteni nem. A szerkesztéshez vagy egy Microsoft Office csomagra lesz szükséged (fizetős vagy feltört) vagy egy Openoffice.org programra:

[link]

(van ebből is magyar).

2010. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy feltolod googledocsra például...
2010. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két hozzászólást. Offife 2003 van a gépen. Töröltem és újra telepítettem, sőt a Total Commandert is. pozitív eredmény nélkül, maradt minden a régiben. Tanácstalan vagyok. Ugyanilyen a konfiguráció másik gépen azon pedig működik. Eset szekurity a vírusírtó. Szívesen veszek más hozzászólást is.
2010. szept. 29. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!