Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 rendszer magától...

Peecomputers kérdése:

Windows 10 rendszer magától "alaphelyzetbe állt" mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Adott egy Windows 10. rendszer. Egyik napról a másikra, visszaállt alaphelyzetbe. Szóval egyik este munkám végeztével kikapcsoltam a gépet, (frissített kikapcsolás előtt) majd pár nap elteltével, (amikor újra bekapcsoltam) a személyes beállítasaim eltűntek. (asztali ikonok, háttér) a Windows 10 átváltott angol nyelvre, stb.. olyan mintha most telepítettem volna. Probálkoztam a helyreállítási ponttal, de nem lehet helyreállítási pontot "aktiválni" mert azt mondja, hogy nincs. Nem juutottam megoldásra, így hagytam. Aztán kiderült minden egyes újraindítás során, tehát minden bekapcsolásnál, alaphelyzet, angol nyelv stb... 3-4 éve lett telepítve eddig minden rendben ment. Találkozott már valaki ilyennel? Válaszokat előre köszönöm!

#alaphelyzet #Windows 10 #operációs rendszer gond
2022. okt. 27. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy win10-es bug a sok közül, de az is könnyen lehet, hogy egy frissítés rontotta el. Formázás, újratelepítés, windows update azonnali letiltása a megoldás.
2022. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hibás lemez, hibás telepítő..
2022. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!