Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 aktiválása nélkül...

Windows 10 aktiválása nélkül a kimeneti hangeszköz nem vltoztatható meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Windows 10 alatt párosítottam egy Bluetooth headset-et, de nem tudok átváltani rá. Egyetlen eszköz van a "kimeneti eszközök listájában".

Azt tudom, hogy a hangséma például a Windows aktiválása nélkül nem állítható át, de nem tudom: ha nem aktivált módban van, az ezzel is járhat -e hogy csak egy eszköz van a listában.

A beállításokkal van probléma vagy ez "szokásos jelenség".

Hamarosan veszek kulcsot egyébként.

Két héten belül vissza tudjam vinni a vásárolt gépet ha baj van vele, ezért nem vennék kulcsot amíg "minden tökéletesen nem működik"...



2022. okt. 27. 18:45
 1/4 anonim válasza:
36%
Még a háttérképet sem lehet változtatni aktiválás nélkül.
2022. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A háttérképet nem akarom BT headset-re átvinni, a HANGKIMENETRE VONATKOZOTT A KÉRDÉS.
2022. okt. 27. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
De, meg lehet változtatni a hangkimenetet. Próbáld meg, hogy a másik hangeszközt lecsatlakoztatod/letilitod, akkor mit csinál?
2022. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Hatterkepet es hangkimenetet is meg lehet valtoztatni aktivalatlan win10-en.

Evek ota hasznalom.

2022. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!