Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogyan lehet megoldani...

Ezt hogyan lehet megoldani Macbookon?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy ugye a MacBook milyen jól működik iPhone-nal. Ezt tapasztalom, például fotók szinkronizálása. De sokan mondják, hogy tök jó, mert ha megnyitsz valamit iPhone-on, azt láthatod Macbookon is. Ezt hogy kell érteni vagy hogy lehet megvalósítani? Vagy csupán arra gondol mindenki, hogy ha egy dokumentumot szerkesztesz iPhone-on majd bezárod, és megnyitod Macbookon akkor folytathatod a szerkesztést?
2022. okt. 27. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahogy megnyitsz valamit az iPhone-odon, kellene jobb sarokban lent jeleznie a MacBook-odnak, kis parancsikonnal, amit ha megnyitsz, át tudod hozni a folyamatot a gépedre és folytatni. Nálam így van... nem tudom milyen rendszered van, nekem M1 air és 13 Pro, legújabb rendszerekkel, meg persze ugyanazzal az iClouddal kell bejelentkezve lenned mindenen.
2022. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem M1 Pro van, de semmi ilyesmit nem dob fel.
2022. okt. 27. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Pl., most is gépről vagyok, mobilon pedig feladatkezelőben rögtön felajánlotta, hogy a Safari-t átvihetem és folytathatom onnan. Valami módon kell működnie nálad is, azt tudom, hogy mindig minden esetben itt sem megy.
2022. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ez az amit én sem értek, mert annyira hangoztatja mindenki, de nem ajánlott fel soha ilyet a gép, akkor sem ha minden be van kapcsolva (Wifi, Bluetooth).
2022. okt. 27. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a fiókbeállításokon fuss át, hátha valami ki van kapcsolva. Offline a mobil jelenleg nálam, csak Bluetooth megy, az is az óra miatt, így is felajánlja, elvileg nem kell neki hálózat sem. Vagy pedig még az iCloud-ra tudnák tippelni így hirtelen, hogy esetleg amiatt működhet a dolog és lehet, nincs nálad.
2022. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utánaolvastam gyorsan, mondom! MacBook-odon menj be a beállításokba, általános beállítások, AirDrop és Handoff, Handoff engedélyezése
2022. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


Igazából az eddig is be volt kapcsolva. Egyébként tényleg köszönöm, irtó rendes tőled, hogy próbálsz segíteni! =)

2022. okt. 27. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, ha találok még valamit, jelzek mindenképp! Remélem, más tud segíteni, engem is érdekelne a megoldás! :)
2022. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt van, mit tud és mi (handoff, continuity és barátai):


[link]


Általában a gyári cuccokkal működik, 3rd party alkalmazásokkal nem.

2022. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül találtam egy videót amin egy kedves indiai ember végigvezet gyakorlatias úton ezeken a dolgokon :D
2022. nov. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!