Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt az MSN?

Miért csinálja ezt az MSN?

Figyelt kérdés
Fogja magát, és automatikusan letiltja az ismerőseimet. Nem mindegyiket, most léptem be az előbb, és láttam, hogy két ismerősöm neve át volt egy piros csíkkal húzva. Nem ők tiltottak le engem, mert jobb klikkel rámentem a nevükre, és láttam, hogy "tiltás feloldása", arra kattintottam, és eltűnt a piros csík. De miért van ez? Más is járt már hasonlóan? Válaszotokat előre is köszönöm! :)
2010. szept. 28. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

valaki feltörte az MSN címedet sztem.

Vagy nem frissül rendesen az MSN es fiókod.

Válts jelszót.

2010. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megváltoztattam a jelszavamat. De azt nem értem, hogy jöhet rá valaki, főleg úgy, hogy egy angol szó volt az előző jelszó + a születési évem??!! :O
2010. szept. 28. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetett keylogger is (egy olyan program ami monitorozza, hogy milyen billentyűket ütsz le a gépen, és azt elküldi az érdekeltnek), de amúgy születési dátum+valami a leggyakoribb jelszó kombináció. A születési dátumot mindenki kiderítheti könnyen, a +valami-t, meg csak akkor ha jól ismer. Pl kipróbálja a kedvenc együttes/könyv/film/szám/dalszöveg/vers/bacenév részleteket. Nagyon sokszor bejön. :P
2010. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! (:
2010. szept. 28. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt egyszer :D
2010. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!