Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szalagavatói videó készítéséhe...

Feca91 kérdése:

Szalagavatói videó készítéséhez melyik programot ajánljátok?

Figyelt kérdés

Elvállaltam a szalagavatói videó elkészítését (képek, videók zenék összevágása egy kisfilmmé) és ehhez szeretnék segítséget kérni tőletek. Szerintetek melyik a legmegfelelőbb program? Amit elképzeltem: ami fontos lenne és bonyolultabb, hogy megoldható legyen a programmal egyfajta kép a képben dolog, tehát hogy a képernyőre egyszerre több képet kitudjak rakni animációkkal, esetleg egy videót, tehát hogy egy képernyőn egyszerre több kép megjelenjen pl a 4 sarokban középen pedig ezalatt egy videó fusson stb. A vegas sony studio van meg egy trial verzióban mert a patchelést nem nagyon engedi, ha ennek a programnak van ilyen funkciója azt hol találom, vagy hogy tudom megcsinálni?

Válaszokat előre is köszi! Fontos lenne!


2010. szept. 28. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Te vagy az barna?:D hát bakker, minek vállalod ha tudod hogy kell^_^
2010. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tavaly engem is megbíztak engem ezzel a csodálatos feladattal... kdenlive-al meg is csináltam volna ha nem wmv-ben kapom az alapot. Na de ez neked nem segít :)


Sony Vegas-szal csináltam meg, elég gyorsan belejöttem. Könnyű használni. Azokat meg lehet csinálni vele könnyedén, amiket írtál.

2010. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem én nem barna vagyok :D

Na szóval köszi szépen a segítséget! Megvan a sony vegas 9.0 csak elég ratyi verzió nem tudtam regisztrálni és nem is magyar így elég nehézkesen megy ez, hogy a képet hogy tudom megvariálni, de ha az képes rá akkor az után fogok kutatn, köszi szépen!

2010. szept. 28. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!