Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen videóletöltő bővítmé...

Van ilyen videóletöltő bővítmény/program?

Figyelt kérdés

Van olyan, amivel bármilyen weboldalról le lehet tölteni videót? Tudom, hogy YouTube-hoz van ezerféle videóletöltő, meg Odysee-n alapból ingyenes a letöltés, de más weboldalakról (pl. Udemy) le lehet valahogy tölteni a videókat? Elsősorban Firefox bővítmény vagy Linuxos program érdekelne, de Chrome bővítmény, Tempermonkey script is lehet.

Azért lenne rá szükségem, mert csak Bluetooth-os fülhallgatóm van, zavarja egymást a Bluetooth meg a wifi, offline szeretném nézni a videókat, hogy ne akadjon folyton a hang.

(Természetesen nem tölteném fel sehová a videókat, tiszteletben tartanám a copyright-ot!)



2022. nov. 3. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan program, amelyik minden létező oldalt támogat.

Talán a leg fejledtebb jelenleg a YouTube DLP. Nézz rá githubon:

[link]

Itt megtalálhatod a támogadott oldalak listáját is.

2022. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól látom, a program támogatja az Udemy-t.

[link]

2022. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom
2022. nov. 3. 22:01
 4/7 anonim válasza:
100%

A Firefoxhoz én sokat használtam a Video Download Helper bővítményt, de ez sem tud mindenhonnan letölteni.


Telefonon az Ingyenes Videóletöltő alkalmazással pl tudok letölteni olyan oldalról is, ahonnan szinte lehetetlen bármit is leszedni.


A clip converter-t is használtam, ezzel rengeteget töltöttem le, főleg sorozatokat (több100 videót). Ez elég körülményes a sok felugró ablak miatt és sajnos már ez sem tud mindenhonnan letölteni, de egy próbát ez is megér.


Egyre fejlettebbek a weboldalak és a letöltés elleni védelmük is nagy. Legjobb, ha többet is megpróbálsz, valamelyik biztosan jó lesz.

2022. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik se működik Udemy videókkal. A Video DownloadHelper letölti, de lejátszhatatlan a fájl, a többi meg hibát ír.
2022. nov. 4. 11:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyan bővítmény van, ami előre betölti az egész videót, hogy ne lejátszás közben kelljen?
2022. nov. 4. 12:07
 7/7 A kérdező kommentje:

Közben kipróbáltam virtuális gépen, úgy nem akad a Bluetooth-os füles hangja.

Köszönöm a válaszokat

2022. nov. 4. 18:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!