Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jellyfin program hogy működik,...

Jellyfin program hogy működik, hogy lehet azt mgcsinálni hogy tévéről hozzá tudjak férni a filmjeimhez?

Figyelt kérdés
ez elvileg valami megosztó "oldal/program" egy videó alapján végig csináltam, feltelepítettem, kreáltam egy fiókot felhasználónévvel és jelszóval, hozzáadtam film mappát amiben a filmjeim vannak. De hogy lehet Tv-ről hozzáférni? vagy más eszközről? sajnos angolul nem igazán tudok. a lényeg az hogy van egy asztali gépem, erről szeretnék megosztani a belső hálózatba filmeket, hogy tévén hozzá tudjak férni. de nem tudom hogy működik :( még telefonra is letöltöttem az alkalmazást, de nem tudok bejelentkezni. Kéri hogy Kapcsolódás a szerverhez, ott van hogy Hoszt ahova írni kell. beírom oda a felhasználó nevem, de azt írja nem sikerült elérni a szervert. Sajnos nem igazán értek hozzá
2022. nov. 8. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Felteszed TV-re a Jellyfin applikációt.

Hoszthoz a géped IP címét írod (már ha lokálisan használnád)

2022. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem működik, töröltem is a programot, sokat próbálkoztam de semmi
2022. nov. 8. 19:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Megcsináltam működik! :))
2022. nov. 12. 16:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!