Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi köze van a feladatkezelőnek...

Mi köze van a feladatkezelőnek a PC-m teljesítményének?

Figyelt kérdés
Nemrégiben észrevettem, hogy elég magas hőfokra megy fel a procim játék közben (intel i3-8100), rögtön arra gyanakodtam, hogy gyenge a proci hűtő. Az elején NZXT cam-mal néztem a hőfokokat, volt, hogy 80 fokra is felment a proci, ami szerintem nem túl jó. Azt sem értettem, hogy egy i3-8100, gtx 1060 6gb, 32gb ram miért csak 30-40 fps-t tud hozni pl egy gta v-ben max grafikán. Gondoltam megnyitom a feladatkezelőt, mert tudtam, annak is van teljesítmény figyelés része. Amint megnyitottam a feladatkezelôt, a proci kihasználtság 90%ról lement 10-20%ra, a hőfok 80-ról maximum 60ra, és az fps-em is nőtt 30-40ről 80-90re. Megtudnátok magyarázni, mi köze van a feladatkezelőnek a teljesítményhez?
2022. nov. 12. 08:45
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
51%
Semmi. Valami nagyon elszaródott abban a Windowsban. Én újra húznám a helyedben a Windowst a 0-ról. Vagyis tiszta telepítéssel.
2022. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de én is tapasztaltam már ilyet a CPU %-ot tekintve. Biztos emissziós csalás :)
2022. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Bányászvírus, ami leállítja magát ha észleli, hogy megpróbálod megfigyelni.
2022. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!